Airsoft

výbušky a dýmovnice

Dýmovnice armádní „papírová“
[PYR-1045]
95,00Kč
 
Dýmovnice armádní „papírová“
 

Pro legální civilní použití schválené klasické armádní dýmovnice. Hráči velmi oblíbený typ dýmovnice v papírovém tubusu (21cm x 6,5cm) se zapalováním pomocí škrtátka (škrtací kroužek je součástí dýmovnice). Dýmovnice má velmi snadnou obsluhu, jednoduše se v „boji“ zapaluje a hází. Vydává velké množství hustého bílého dýmu po dobu cca. 2 až 3 minut. V boji se hodí například na krytí ústupu menších jednotek či rychlé zadýmování prostoru útoku. Použití dýmovnice se řídí přiloženým návodem.

 

 

 

 

Dýmovnice armádní „plechovka“
[PYR-1004]
120,00Kč
   
Dýmovnice armádní „plechovka“
 

Pro legální civilní použití schválené klasické armádní dýmovnice. Hráči vyhledávaný typ dýmovnice „plechovka“. Dýmovnice se zapaluje klasickou zápalkou, vydává velké množství hustého bílého dýmu po dobu cca. 10 minut. V boji se hodí například na položení dýmové clony v prostoru útoku či zastření rozsáhlejší činnosti. Použití dýmovnice se řídí přiloženým návodem.


 

 

Dýmovnička značkovací 3ks
[PYR-1055B]
90,00Kč
 
Dýmovnička značkovací 3ks
 

Pro legální civilní použití schválené značkovací dýmovnice v kovovém tubusu (12cm x 2,7cm) se zapalováním pomocí škrtátka (škrtací proužek je součástí balení). Dýmovnice má velmi snadnou obsluhu, jednoduše se v „boji“ zapaluje a hází. Vydává hustý barevný dým po dobu cca. 10 vteřin. V boji se hodí například na označení vlastní či nepřátelské polohy v terénu. Použití dýmovnice se řídí přiloženým návodem.

 

 

 

 

ROS - ruční vrhač, granátomet
[PYR-1051]
85,00Kč
 
ROS - ruční vrhač, granátomet
 

Ruční vrhač - granátomet určený pro civilní trh je vyroben z komponentů vojenské osvětlovací rakety (ROS). Výrobek se dodává ve 4 provedeních:
granátomet - šrapnel (červené označení)
signální vrhač - siréna (žluté označení)
signální vrhač - píšťalka (modré označení)
signální vrhač - dýmovo-svítící (hnědé označení)
signální vrhač - dýmový (černé označení)

Dostřel náplní je 30 - 50 metrů, vrhač se iniciuje zatažením za šňůru

 

 

 

 

Výbuška CKM
[PYR-JCA5-1]
20,00Kč
   
Výbuška CKM
 

Airsoftový minigranát (Víceranná petarda) - Imitace zásahové výbušky pro airsoft, paintball a military použití. Výrobek se silným zvukovým a světelným efektem exploze. Použití vyžaduje maximální opatrnost (Třída II). Minimální bezpečná vzdálenost 5m, zpoždění 3-6sec, zápal sirkou (zapalovačem), pouze pro venkovní použití, rozměry - délka: 8cm, průměr: 4cm.