Airsoft

imitační a repliky

Granát DUMMY černý - replika
[MB-Du-BLK]
230,00Kč
 
Granát DUMMY černý - replika
 

Vzhledová replika ručního granátu. Hlava granátu je vyrobena z kovu, tělo z pěnové hmoty. Výrobek neobsahuje žádné výbušné látky. Váha 69g, výška 9,2cm, barva: černá, obsah balení: 1ks.

 

 

 

 

 

 

 

Granát M26A1 - kapslíkový
[ES-gr-3]
290,00Kč
   
Granát M26A1 - kapslíkový
 

Vzhledová plasto-kovová replika ručního granátu M26A1. Do granátu lze vložit běžný kapslík užívaný v dětských hračkových pistolích pro imitaci zvukového efektu po odhození granátu. Váha 75g, výška 11cm, velikost 1:1. Granát se hodí i ke zřizování imitačních "drátěných nástrah".

 

 

 

 

 

 

Granát MK II - imitační
[ES-gr-1]
1.680,00Kč
 
Granát MK II - imitační
 

Nevýbušná imitace ručního granátu MK II. Výrobek neobsahuje žádnou výbušnou slož, ani není možná instalace výbušných látek. Vzhledová plasto-kovová replika ručního granátu MK II. Pro imitaci výbuchu je v těle granátu nádržka na stlačený plyn. Uvolnění stlačeného plynu dojde ke zvukovému efektu. Do těla granátu je možné naplnit malé množství prášku pro vytvoření kouřového efektu (např. mouka apod.) Váha 130g, výška 11cm, velikost 1:1. K plnění granátu používejte výhradně plyn Forane nebo Green gas. Tělo granátu je zakázáno plnit nebezpečnými látkami nebo do něj vkládat předměty. Granát je možné opakovaně používat. Granát se hodí zejména ke zřizování imitačních "drátěných nástrah".

 

 

 

 

GSG-1 zásahová výbuška - imitační
[MB-GSG-01]
3.300,00Kč
 
GSG-1 zásahová výbuška - imitační
 

Mad Bull GSG-1 je nevýbušnou imitací zásahové výbušky. Výrobek neobsahuje žádnou výbušnou slož, ani není možná instalace výbušných látek. Jedná se o vzhledovou kovovou repliku malé zásahové výbušky válcového tvaru s odhozovou pákou. Pro imitaci výbuchu je v těle výbušky nádržka do které se přepouští stlačený plyn. Uvolněním stlačeného plynu dojde ke zvukovému efektu až 120dB. Do těla výbušky nelze vkládat žádné předměty ani ji jinak plnit. U výbušky je možné nastavit spoždění po kterém dojde k vydání zvukového efektu. výbuška je opakovaně použitelná, nedošlo-li při použití k jejímu poškození či samovolnému úniku plynu.

Váha 240g, výška 11,4cm, průměr 4,2cm. K plněnílze použít stlačený kapalný CO2 (z jedné 12g CO2 bombičky lze výbušku naplnit cca 3x, pro plnění z CO2 bombičky je nutné použít adaptér: Mad Bull plnička z CO2 bombičky XC03). Tělo výbušky je zakázáno plnit nebezpečnými látkami nebo do něj vkládat předměty.

 

 

 

 

Mina Claymore - imitační
[ES-Clym150]
5.990,00Kč
   
Mina Claymore - imitační
 

Nevýbušná imitace Miny Claymore. Výrobek neobsahuje žádnou výbušnou slož, ani není možná instalace výbušných látek. Vzhledová plasto-kovová replika Miny Claymore se směrovým účinkem. Pro imitaci výbuchu je v těle miny dvojice nádržek na stlačený plyn. Uvolnění stlačeného plynu dojde ke zvukovému efektu. Do těla miny je možné naplnit malé množství prášku pro vytvoření kouřového efektu (např. mouka apod.). K odpalu miny se používá imitace zápalnice a repliky palníku M60 (ovládáno také plynem). Imitace zápalnice (10m) a palníku M60 jsou součástí dodávky. Váha kompletu 1kg, měřítko 1:1. K plnění miny lze použít plyn Green Gas (doporučeno Forane 134a). Tělo miny je zakázáno plnit nebezpečnými látkami nebo do něj vkládat předměty. Minu, záplnici a planík je možné opakovaně používat nedojde-li k jejich poškození.

 

 

 

 

Mina M18A1 - imitační
[STA-p-M18A1]
2.500,00Kč
   
Mina M18A1 - imitační
 

Nevýbušná imitace USA miny M18A1 Claymore. Vzhledová plasto-kovová replika Miny Claymore se směrovým účinkem. Pro otevření je v těle použita dvojice silných pružin s látkovým páskem. Výrobek neobsahuje žádné výbušné slože, stlačený plyn ani jiné hnací médium, neumožňuje jejich instalaci. Uvolněním mechanismu dojde k vymrštění prášku či kuliček (cca 200 ks) až do vzdálenosti 20 m (stranový úhel rozptylu až 60°, výškový úhel rozptylu až 30°). Odpálení elektrickým dálkovým ovladačem (dosah ve volném terénu až 200 m, možnost programování až 4 min na jeden ovladač). Váha kompletu 1,2 kg, měřítko 1:1. Zákaz viditelné manipulace s výrobkem na veřejnosti.

 

 

 

 

Nášlapná mina - imitační
[MB-PS01]
1.350,00Kč
 
Nášlapná mina - imitační
 

Nevýbušná imitace nášlapné miny. Výrobek neobsahuje žádnou výbušnou slož, ani není možná instalace výbušných látek. Vzhledová plasto-kovová replika malé nášlapné miny diskového tvaru. Pro imitaci výbuchu je v těle miny nádržka na stlačený plyn. Uvolnění stlačeného plynu dojde ke zvukovému efektu. Do těla miny je možné naplnit malé množství prášku pro vytvoření kouřového efektu (např. mouka apod.) Váha 145g, výška 3cm, průměr 10,2cm. K plnění miny lze použít plyn Green Gas, Red Gas, CO2. Tělo miny je zakázáno plnit nebezpečnými látkami nebo do něj vkládat předměty. Minu je možné opakovaně používat nedojde-li k jejímu poškození.